Personel Listesi

SIRA NO

ADI SOYADI

GÖREVİ

DAHİLİ NO

1

Ömer GÜRCAN

Daire Başkanı (Mimar)

1336

2

Hasan YILMAZ

Şube Müdürü (İnşaat Teknikeri)

1340

3

Ali Hakan YÜKSEL

Şube Müdürü

1337

4

Yusuf ÇOBAN

Şube Müdürü

1341

5

Dilşad PASİN

Şube Müdürü V.(Mimar)

1339

6

Abdullah ENKÜR

Şube Müdürü V. (Ziraat Mühendisi)

1370

7

Hasan ÇAPA

Şube Müdürü V. (Elektrik Tek.)

1964

8

Fatma Pınar GÜRCAN

Mimar

1350

9

Sibel TOPRAKKALE

Peyzaj Mimarı

1370

10

Mehmet Nadir HELVACIOĞLU

İnşaat Mühendisi

1367

11

Bilal BÜYÜKÖZSOY

İnşaat Mühendisi

1353

12

Şerife MENGİ

İnşaat Mühendisi

1386

12

Atilla DOĞANAY

İnşaat Mühendisi

1367

13

Ahmet GÜMÜŞ

İnşaat Mühendisi

1367

14

Yunus Emre URAL

İnşaat Mühendisi

1386

15 Oruç Ceyhun DEVECİ

Makine Mühendisi

1343

16 Mustafa İsmet ERSÖZ

Makine Mühendisi

1343

17 Ahmet Ümit BAŞTEPE

Elektrik-Elektronik Müh.

1350

18  Asım Şükrü EĞRETLİ

Elektrik Mühendisi

1350

19 Ali TEKİNDEMİR

Elektrik Mühendisi

1350

20 Eray AŞIK

Harita Mühendisi

1348

21

Samet KALAYCIOĞLU

Harita Mühendisi

1348

22

 Bayram BALKAN

Ziraat Mühendisi

1370

23

Mehmet ÇENGEL

Kamulaştırma Birim Yetkilisi (İnş.Tekn.)

1358

24

Necip BAYRAM

İnşaat Teknikeri

1374

25

İsmail DEĞİRMENDERE

İnşaat Teknikeri

1353

26

Osman EMSAL

İnşaat Teknikeri

1374

27

Selami KOCAAĞA

İnşaat Teknikeri

1348

28

Vehbi GÜLSEREN

İnşaat Teknikeri

1374

29

Hüseyin HASÇELİKOĞLU

İnşaat Teknikeri

1353

30

Gülay SERTTAŞ

İnşaat Teknikeri

1374

31

Emel KOÇLUK LÜLE

İnşaat Teknikeri

1374

32

Ali DAĞDELEN

Makine Teknisyeni

1343

33

Ahmet AYYILDIZ

Elektrik Teknikeri

1350

34

Levent Şükrü KINIK

Elektrik Teknikeri

1961

35

Hulusi DÜŞMEZ

Elektrik Teknikeri

1961

36

Özen AKGÜN

Elektrik Teknikeri

1961

37

Yaşar ÇELİK

Elektrik Teknisyeni

1961

38

Salih DAMA

Elektrik Teknisyeni

1969

39

Fikret KALAYCI

Sıhhi Tesisat Teknikeri

1343

40

Atilla AKDENİZ

Sıhhi Tesisat Teknikeri

1343

41

İsmail KARTAL

Sıhhi Tesisat Teknikeri

 1963
42 Mehmet Ali YAZICIOĞLU

Sıhhi Tesisat Teknikeri

1343

43

Celal DEMİR

Ahşap İşleri Teknikeri

3062

44

Yücel ERYİĞİT

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

 1963

45

Süleyman DEMİRELLİ

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

 1963

46

Ahmet KONYALIOĞLU

Teknisyen Yrd. (Marangoz)

3062

47

Hasan ÇAKAN

Teknisyen Yrd. (Marangoz)

3062

48

Sinan GÖÇER

Şef

1387

49

Levent ALTUĞ

Bilgisayar İşletmeni

1965

50

Medine ŞEN

Memur

1367

51

Hatice ÇİÇEK ÇİFTECİ

Memur

1359

52

Mehmet Emin ATA

Memur

1367

53

Ramazan ASLAN

Memur

1388

54

Namık SUSUZ

Şoför

55

Hulusi DAL

Kaloriferci

1962

56

İbrahim SARI

Hizmetli (Marangoz)

3062

57

Kadir SARIGÜL

Hizmetli (Marangoz)

3062

58

Murat ERARSLAN

Hizmetli (Boyacı)

1966

59

Semih YUMUK

Sürekli İşci (Peyzaj Mimarı)

1370

60

Bilal ASLAN

Sürekli İşci (Harita Teknikeri)

1348

61 Ahmet ÇENGEL

Sürekli İşci (Bilgi. İşletmeni)

    1341
62 İsmail ÇINAR

Sürekli İşci (İnşaat)

1967
63 Ahmet AKMAN

Sürekli İşci (Elektrik)

1961

64

Mesut YILMAZ

Sürekli İşci (Marangoz)

3062

65

Ümit CANTÜRK

Sürekli İşci (Marangoz)

3062

66

Muzaffer ARSLAN

Sürekli İşci (Kaynakçı)

 1968

67

Şaban KARADAĞ

Sürekli İşçi (Boyacı)

1966

68

Sinan ÇENGELCİ

Sürekli İşçi (Boyacı)

1966

69

Yılmaz GÜRÜLTÜ

Sürekli İşçi (Boyacı)

1966

70

Nigar ÇELİK

Sürekli İşçi (Hizmetli)

1342

71

Gökhan KARADEMİR

Sürekli İşçi (Hizmetli)

1342

72

Zeynep BAYRAM

Kısmi Zamanlı Öğrenci

1387

73

Seda DEMİR

Kısmi Zamanlı Öğrenci

1387

74

Eda Nur KENEZ

Kısmi Zamanlı Öğrenci

1387

75

Melih ÇELİKBİLEK

Kısmi Zamanlı Öğrenci

1387

76

 Furkan AVCIOĞLU

Kısmi Zamanlı Öğrenci

1387

09 Şubat 2016, Salı 4461 kez görüntülendi