Personel Listesi

SIRA NO

ADI SOYADI

 

GÖREVİ

DAHİLİ NO

1

Ömer GÜRCAN

 

Daire Başkanı (Mimar)

10206-10207

2

Dilşad PASİN

 

Şube Müdürü V.(Mimar)

10254

3

Mehmet DÜĞÜNCÜ

 

Şube Müdürü V. (Elektrik Tek.)

10191

4

Hasan YILMAZ

 

Şube Müdürü  

10271

5

Hasan ÇAPA

 

Şube Müdürü V. (Elektrik Tek.)

10254-20169

6

Ali Hakan YÜKSEL

 

Şube Müdürü

10188

7

Ahmet Ümit BAŞTEPE

 

Elektrik-Elektronik Müh.

10210

8

Fatma Pınar GÜRCAN

 

Mimar

10270

9

M. Nadir HELVACIOĞLU

 

İnşaat Mühendisi

10272

10

Atilla DOĞANAY

 

İnşaat Mühendisi

10272

11

Bilal BÜYÜKÖZSOY

 

İnşaat Mühendisi

10253

12

Ahmet GÜMÜŞ

 

İnşaat Mühendisi

10272

13

Ertuğrul ARDIÇ

 

İnşaat Mühendisi

10254

14 Şerife MENGİ   İnşaat Mühendisi 10187

15

Oruç Ceyhun DEVECİ

 

Makine Mühendisi

10454

16

Abdullah ENKÜR

 

Ziraat Mühendisi

10185

17 Sibel TOPRAKKALE   Mühendis 10185

18

Eray AŞIK

 

Harita Mühendisi

10211

19

Mehmet ÇENGEL

 

Kamulaştırma Birim Yetkilisi (İnş.Tekn.)

10273

20

Necip BAYRAM

 

İnşaat Teknikeri

10168

21

İsmail DEĞİRMENDERE

 

İnşaat Teknikeri

10253

22

Osman EMSAL

 

İnşaat Teknikeri

10168

23

Selami KOCAAĞA

 

İnşaat Teknikeri

10211

24

Vehbi GÜLSEREN

 

İnşaat Teknikeri

10270

25

Hüseyin HASÇELİKOĞLU

 

İnşaat Teknikeri

10253

26

Gülay SERTTAŞ

 

İnşaat Teknikeri

10270

27

Emel KOÇLUK LÜLE

 

İnşaat Teknikeri

10270

28

Fikret KALAYCI

 

Sıhhi Tesisat Teknikeri

10454

29

Atilla AKDENİZ

 

Sıhhi Tesisat Teknikeri

10252

30

İsmail KARTAL

 

Sıhhi Tesisat Teknikeri

 

31

Ahmet AYYILDIZ

 

Elektrik Teknikeri

10168

32

Hulusi DÜŞMEZ

 

Elektrik Teknikeri

 

33

Levent ŞÜKRÜ KINIK

 

Elektrik Teknikeri

 

34

Bilal ASLAN

 

Harita Teknikeri

10211

35

Ali DAĞDELEN

 

Makine Teknisyeni

10252

36

Yücel ERYİĞİT

 

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

 

37

Süleyman DEMİRELLİ

 

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

 

38

Halil GÖKKAYA

 

Elektrik Teknisyeni

10186

39 Salih DAMA   Elektrik Teknisyeni  

40

Ali TEMEL

 

Ahşap İşleri Teknisyeni

17345

41

Yakup İSPAHA

 

Bilgisayar İşletmeni

10184

42

Levent ALTUĞ

 

Bilgisayar İşletmeni

 

43 Ali TEKİNDEMİR   Bilgisayar İşletmeni 10272
44 Medine ŞEN   Memur         10184

45

Mustafa OKUMUŞ

 

Büro Hz.

10184

46

 

Osman CİĞERCİ

 

Şoför

 

47

Sinan GÖÇER

 

Sekreter (Bilgisayar İşletmeni)

10183

48

Celal DEMİR

 

Teknisyen

17345

49

Hasan ÇAKAN

 

Teknisyen Yrd. (Marangoz)

17345

50

Ahmet KONYALIOĞLU

 

Teknisyen Yrd. (Marangoz)

17345

51

İbrahim SARI

 

Marangoz

           17345

52

Mesut YILMAZ

 

Marangoz

17345

53

Muzaffer ARSLAN

 

Kaynakçı

 

54 Ümit CANTÜRK   Marangoz 17345

55

Hulusi DAL

 

Kaloriferci

 

56

Murat ERARSLAN

 

Hizmetli (Boyacı)

 

57

Kadir SARIGÜL

 

Hizmetli (Marangoz)

17345

58

Şaban KARADAĞ

 

İşçi (Boyacı)

 

59

Sinan ÇENGELCİ

 

İşçi (Boyacı)

 

60

Yılmaz GÜRÜLTÜ

 

İşçi (Boyacı)

 

61

İsmail ÇINAR

 

İnşaat İşçisi

 

62

Nigar ÇELİK

 

İşçi (Hizmetli)

10324

63 Gökhan KARADEMİR   İşçi (Hizmetli) 10324

64

T. Oğuzhan KINIK

 

Kısmi Zamanlı Öğrenci

10184

65

Ayşe CENİK

 

Kısmi Zamanlı Öğrenci

10184

66

Şerife PERİŞAN

 

Kısmi Zamanlı Öğrenci

10184

67

Halil İbrahim ÖZKAYA

 

Kısmi Zamanlı Öğrenci

10184

68 Zeynep BAYRAM   Kısmi Zamanlı Öğrenci        10184