Personel Listesi

SIRA NO

ADI SOYADI

GÖREVİ

DAHİLİ NO

1

Ömer GÜRCAN

Daire Başkanı (Mimar)

1336

2

Dilşad PASİN

Şube Müdürü V.(Mimar)

1374

3

Mehmet DÜĞÜNCÜ

Şube Müdürü V. (Elektrik Tek.)

1341

4

Hasan YILMAZ

Şube Müdürü

1340

5

Hasan ÇAPA

Şube Müdürü V. (Elektrik Tek.)

1964

6

Ali Hakan YÜKSEL

Şube Müdürü

1337

7

Ahmet Ümit BAŞTEPE

Elektrik-Elektronik Müh.

1351

8

Fatma Pınar GÜRCAN

Mimar

1374

9

Mehmet Nadir HELVACIOĞLU

İnşaat Mühendisi

1367

10

Atilla DOĞANAY

İnşaat Mühendisi

1367

11

Bilal BÜYÜKÖZSOY

İnşaat Mühendisi

1353

12

Ahmet GÜMÜŞ

İnşaat Mühendisi

1367

13

Ertuğrul ARDIÇ

İnşaat Mühendisi

1386

14 Şerife MENGİ İnşaat Mühendisi 1386

15

Oruç Ceyhun DEVECİ

Makine Mühendisi

1343

16

Abdullah ENKÜR

Ziraat Mühendisi

1370

17 Sibel TOPRAKKALE Mühendis 1370
18 Bayram BALKAN Mühendis 1370

19

Eray AŞIK

Harita Mühendisi

1348

20

Mehmet ÇENGEL

Kamulaştırma Birim Yetkilisi (İnş.Tekn.)

1358

21

Necip BAYRAM

İnşaat Teknikeri

1350

22

İsmail DEĞİRMENDERE

İnşaat Teknikeri

1353

23

Osman EMSAL

İnşaat Teknikeri

1350

24

Selami KOCAAĞA

İnşaat Teknikeri

1348

25

Vehbi GÜLSEREN

İnşaat Teknikeri

1374

26

Hüseyin HASÇELİKOĞLU

İnşaat Teknikeri

1353

27

Gülay SERTTAŞ

İnşaat Teknikeri

1374

28

Emel KOÇLUK LÜLE

İnşaat Teknikeri

1374

29

Fikret KALAYCI

Sıhhi Tesisat Teknikeri

1343

30

Atilla AKDENİZ

Sıhhi Tesisat Teknikeri

1343

31

İsmail KARTAL

Sıhhi Tesisat Teknikeri

 1963

32

Ahmet AYYILDIZ

Elektrik Teknikeri

1350

33

Hulusi DÜŞMEZ

Elektrik Teknikeri

 1961

34

Levent Şükrü KINIK

Elektrik Teknikeri

 1961

35

Bilal ASLAN

Sürekli İşci (Harita Teknikeri)

1348

36

Ali DAĞDELEN

Makine Teknisyeni

1343

37

Yücel ERYİĞİT

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

 1963

38

Süleyman DEMİRELLİ

Sıhhi Tesisat Teknisyeni

 1963

39

Halil GÖKKAYA

Elektrik Teknikeri

1965

40 Yaşar ÇELİK Elektrik Teknisyeni  1961
41 Özen AKGÜN Elektrik Teknikeri 1961
42 Salih DAMA Elektrik Teknisyeni 1969

43

Levent ALTUĞ

Bilgisayar İşletmeni

1969

44 Ali TEKİNDEMİR Elektrik Mühendisi 1386
45 Medine ŞEN Memur         1387
46 Hatice ÇİÇEK ÇİFTECİ Memur 1359

47

Mustafa OKUMUŞ

Büro Hz.

48

Selim Furkan VAROL

Şoför

49

Sinan GÖÇER

Şef

1387

50

Celal DEMİR

Tekniker

3062

51

Hasan ÇAKAN

Teknisyen Yrd. (Marangoz)

3062

52

Ahmet KONYALIOĞLU

Teknisyen Yrd. (Marangoz)

3062

53

İbrahim SARI

Hizmetli (Marangoz)

        3062

54

Muzaffer ARSLAN

Sürekli İşci (Kaynakçı)

 1968
55 Ümit CANTÜRK Sürekli İşci (Marangoz) 3062

56

Hulusi DAL

Kaloriferci

 1962

57

Murat ERARSLAN

Hizmetli (Boyacı)

1966

58

Kadir SARIGÜL

Hizmetli (Marangoz)

3062

59

Şaban KARADAĞ

Sürekli İşçi (Boyacı)

1966

60

Sinan ÇENGELCİ

Sürekli İşçi (Boyacı)

1966

61

Yılmaz GÜRÜLTÜ

Sürekli İşçi (Boyacı)

1966

62

Ahmet AKMAN

Sürekli İşci (Elektrik)

1961

63

Ahmet ÇENGEL

Sürekli İşci

 1341

64

Semih YUMUK

Sürekli İşci

1370

65

İsmail ÇINAR

Sürekli İşci (İnşaat)

1967

66

Nigar ÇELİK

Sürekli İşçi (Hizmetli)

1342

67 Gökhan KARADEMİR Sürekli İşçi (Hizmetli) 1342
68 Zeynep BAYRAM Kısmi Zamanlı Öğrenci        1387
69 Seda DEMİR Kısmi Zamanlı Öğrenci 1387
70 Melih ÇELİKBİLEK Kısmi Zamanlı Öğrenci 1387
71 Furkan AVCIOĞLU Kısmi Zamanlı Öğrenci 1387